Finans

25 Bin Kullanıcıya Ulaşan Bizero, Bisiklet Sigortası İçin Allianz ile İş Birliğine Gitti

İstanbul’un belirli semtlerinde elektrikli bisiklet hizmeti veren Bizero, 2020 yılının başlarında imzalanan anlaşma ile bisikletlerini sigorta altına aldı. 2018 yılında 33 kat büyüme sağlayan ve 2019 yılında yatırımcılarına kar sağlayan marka, bu girişim sayesinde daha farklı pazarlara açılmayı planlamaktadır

Yapılan anlaşma kapsamında Allianz ve Bizero, bisikletlerin bulunduğu alanları kamera ile takibe alacak ve yol boyunca yaşanan olumsuzluklar için üyelerine destek verecek. Bizero kullanıcıları, kendilerine verilen sözleşmede sigorta kapsamında bilgi sahibi olabilirler.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Allianz Motto tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri, Bizero eşliğinde devam ediyor. Marka, elektronik bisiklet kullanan üyelerine İOS ve Android kapsamında hizmet veren uygulama sunmaktadır. Bizero, elektrikli bisiklet kullanımı kapsamında kullanıcılarına günlük, haftalık ve aylık hizmet vermektedir. Allianz ile yapılan anlaşma sayesinde Bizero kullanıcıları, diledikleri sigorta paketi için işlem yapabilecekler. Yakın zamanda bu projenin lansmanının yapılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı