Trend

ABD’li Türk Doktor, Covid-19’un Kesin Tedavisinin Bulunduğunu Açıkladı

ABD’de yaşayan Türk Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Twitter hesabından paylaştığı bir videoda Covid-19’un kesin tedavisinin bulunduğunu iddia etti. Başkan Trump’a da aynı tedavinin uygulandığını söyleyen Çilingiroğlu, “Virüsün kesin tedavisini bulunmuştur” dedi.

Son dönemlerde açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ABD’de yaşayan Dr. Mehmet Çilingiroğlu, paylaştığı yeni bir videoda yeni tip koronavirüsün (COVID-19) kesin tedavisinin bulunduğunu açıkladı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Çok ama çok sevinçliyim” diyen Çilingiroğlu, geliştirilen antikorlar sayesinde koronavirüs salgınının biteceğini iddia etti.

ABD’de yaşamını sürdüren Türk Kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, kendi Twitter hesabından yaptığı video paylaşımıyla korona virüsün kesin tedavisinin bulunduğunu ve hatta Donald Trump’a da bu tedavinin uygulandığını söyledi.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımla merakları yükselten Kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, “Çok ama çok sevinçliyim” diyere başladığı konuşmasında, geliştirilen antikorlar aracılığıyla salgının sona ereceğini iddia etti. İşte Çilingiroğlu’nun açıklamaları;

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı