Trend

Acun Ilıcalı: Exxen’in Asıl Abonelik Ücreti 40 TL’ydi

Geçtiğimiz haftalarda Exxen’in abonelik ücreti hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, reklamlı abonelik ücretinin 9,90 TL yerine 40 TL olması gerektiğini ifade etti.

Türk televizyonlarının en önemli yapımcıları arasında yer alan Acun Ilıcalı, Televizyon sektöründe elde ettiği başarıyı dijital ortama taşımak amacı ile Exxen’i hayata geçirdi. Lakin ilk çıktığı günden beri içerikler yerine teknik sorunlar nedeni ile gündemde üst sıralara geldi. 

Geçtiğimiz hafta Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence ile özel bir röportaj gerçekleştiren Acun Ilıcalı, Exxen’in reklamlı ve reklamsız aylık abonelik ücretleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Platform için ayırdığımız bütçe, üyeliklerden gelen ücretler ile karşılanmıyordu

Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölüleri eklenecek böylece her gün yeni birçok içerik gelecek.” Diyen Acun Ilıcalı, kullanıcılar tarafından gelen eleştirilerin aksine Exxen’in olması gereken fiyatın altında kullanıcılara sunulduğunu ifade ederek şu şekilde devam etti: 

Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 TL. Aslında olması gereken 40 TL idi. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum.”

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı