Trend

Acun Ilıcalı Instagram Canlı Yayınında Dünya Rekoru Kırdı

Instagram üzerinden canlı yayın yapan Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, 5 dakika içerisinde 3 milyon izleyiciye ulaşarak rekor denemesinde başarıya ulaştı.

Geçtiğimiz hafta Instagram canlı yayını yapan ve 1 milyon izleyiciye ulaşan Acun Ilıcalı, dün açtığı Instagram canlı yayınında 3 milyon izleyiciye ulaşarak rekor denemesinde başarıya ulaştı. Ilıcalı, Instagram’dan hikâye paylaşarak yeni bir canlı yayın daha düzenleyeceğini ve yeni hedeflerinin ise dünya rekorunu kırmak olduğunu duyurmuştu. Hem Instagram üzerinden hem de TV8’den canlı yayın yapan Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, hedefleri olan 2 milyon izlenmenin üzerine çıkarak 5 dakika içinde 3 milyon kişiye ulaştı. Rekor kırarak parti ödülü kazanan Survivor ekibi, Coca-Cola sponsorluğunda düzenlenen partide eğlencenin tadını çıkardı.

Rekor kırdıklarını duyurduktan sonra Coca-Cola marka yetkililerinin Acun Ilıcalı’ya ulaşarak, düzenlenecek partiye sponsor olmak istedikleri biliniyor. Bu sayede parti Coca-Cola sponsorluğunda gerçekleştirildi. Rekor kırdıktan sonra ünlülerin Instagram canlı yayın sponsorluk anlaşmalarına Acun Ilıcalı da dâhil olmuş oldu. İlerleyen zamanlarda canlı yayın odağında ünlü markalara rastlamamız olağan görünüyor. Acun Ilıcalı, bu sponsorluk ile canlı yayın ve sponsorluk işbirliklerine yeni bir soluk getirdi. 

Etiketler

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı