Trend

Acun Ilıcalı’dan Exxen İçin Oldukça İddialı Açıklama

Fırat Parlak ve Tolga Çevik’in konuk olduğu bir televizyon programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, Exxen’in 1 ay içinde 1 milyon aboneye ulaşmasını hedeflediklerini belirtti.

Yola “Komedi Dükkanı” olarak başlayan ve yıllar içerisinde yenilenen formatıyla “Tolgssow” olarak Exxem’de yayın hayatına devam eden popüler komedi programı ile gönüllerde taht kurmayı başaran Tolga Çevik ve programın “yönetmeni” Fırat Parlak, geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programına konuk oldular. 

Program devam ederken Exxen’in kurucusu olan Acun Ilıcalı da telefon bağlantısı ile katılımda bulundu ve Exxen’in geleceği hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. “Bir hayalle yola çıktık. Şimdiye kadar ki bütün işlerimizde aynı şeyi yaptık. Hayal kurduk, peşinden gittik.” Diyerek sözlerine devam eden Ilıcalı, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu sefer ki hayalimizde çok iyi gidiyor. Ve bizi çok mutlu ediyor. Allah izin verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Güzel kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu.”

Exxen’in lokomotifi komedi

Komedinin televizyon dünyasına ikinci plana atılmasının kendisine ilham olduğunu ifade eden Ilıcalı, “Hayal ettiğim gibi eğlence dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde mutlu olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda komedi. 

Diğer kanallarda komedinin geride kalması beni bu anlamda kamçıladı. Çok önemli yıldızlarla komedi olayın girdik. Exxen’in bu anlamda en önemli lokomotifi komedi. Çünkü insanların gülmeye ihtiyacı var. Tolga, Hasan Can ve şimdi de İbrahim Büyükak geliyor. Biz mega yıldızlarla yola çıktık” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı