Trend

Ali Koç’un Açıklamasıyla Exxen Sosyal Medyada Gündem Oldu

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un büyük sansasyon yaratan Mesut Özil transferinde Acun Ilıcalı’nın büyük katkısı olduğu açıklandı. Bu açıklamalardan sonra Exxen bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Son günlerde ülkemizde en fazla konuşulan konulardan bir tanesi Fenerbahçe’nin transfer ettiği Mesut Özil.  Dünyanın en önemli 10 numaralarından bir tanesi olan Mesut Özil, Arsenal’den alacaklarına karşılık olarak bonservisini almış ve ardından Fenerbahçe’yle yeni sözleşme imzalamıştı.

Fenerbahçe Spor Kulübünün Başkanı Ali Koç, transfer hakkında açıklama yaparken Acun Ilıcalı’nın Mesut Özil transferinde çok önemli rol oynadığını ifade etti. Ali Koç’un bu açıklamalarından sonra Fenerbahçe taraftarları Exxen’i destekleyen mesajları sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladı.

Exxen bir anda trending topic oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın platformu Exxen sosyal medyada gündem oldu. Aynı zaman da Twitter’da da trending topic sıralamasında da ilk sıraya yükseldi. Fenerbahçe taraftarları Exxen platformuna hem bireysel hem de grup halinde destek mesajlar yayınladı.

Fenerbahçe’nin en önemli taraftar grupları arasında olan 12 Numara da resmi Twitter Hesabından bir paylaşımda bulunarak   “12 Numara olarak, her platformdan Exxen’i destekleyeceğimizi ilan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ali Koç açıklama yaptı, Exxen Uçuşa geçti

Mesut Özil’in imza töreninde mikrofonların başına geçen Ali Koç, transferi ateşleyen Acun Ilıcalı’nın yaptığı, “İnşallah bu sene vatan hasretin sona erer” şeklindeki paylaşım olduğunu dile getirdi. Koç’un bu açıklamalarından sonra Exxen’e yoğun destek mesajları sonrası Acun Ilıcalı’nın yüzünü de güldürdü. 

Ilıcalı’nın transferdeki önemine değinen Ali Koç,Bir yaz günü Acun’la oturduk konuşuyoruz. ‘Başkan’ dedi, ‘Mesut’un sözleşmesi bitiyor, seneye haziran ayında kazandıralım Fenerbahçemize. Ben bu konuya çok sıcağım’ dedi. ‘Kazandıralım da nasıl kazandıralım?’ dedim. Acun dedi ki ‘Mesut sadece bir futbolcu değil, müthiş bir ticaret potansiyeli var.’ 

‘Gelecekse ocakta gelse, haziranı beklemeyelim’ dedim. ‘Ya ben birkaç ay sonra yeni bir yatırım açıklayacağım; Exxen’i. Exxen’deki dizileri dünyaya yaymak istiyorum. Bu hedefime ulaşmamda Mesut’un da katkısı olacağını düşünüyorum. Büyük düşünelim’ dedi.” ifadelerini kullanmıştı. Sizce Mesut Özil, Fenerbahçe’ye beklenen katkıyı sağlamayı başarabilecek mi?

 

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı