Trend

Amazon’dan PlayStation 5 Sipariş Edenlerin Kargolarından Bulgur Çıktı

İngiltere’de, Amazon’dan yapılan Playstation 5 satın almalarında siparişleri eline ulaşan birçok kullanıcı, kargo paketlerinin içinden doğal olarak Playstation 5 çıkmasını beklerken, hüsrana uğradılar. Amazon durumu toparlamak için bu kullanıcılara çeşitli hediyeler gönderdi.

 

Playstation 5 piyasaya çıktı ve bazı şanslı kullanıcılar stoklar tükenmeden bu ürüne sahip olabilmeyi başardı.. Daha doğrusu başardıklarını sanıyorlardı. İngiltere’de Amazon üzerinden Playstation 5 sipariş edenler, ellerine ulaşan kargo paketleriyle şoka uğradılar.

 

Eurogamer tarafından hazırlanan habere göre, Playstation 5 siparişi verenler kargoları yerine paketlerden çıkan farklı ürünlerle avunmak zorunda kaldılar. 19 Kasım’da Amazon UK’nin yaptığı teslimatlarda, kargo paketlerinin içerisinden evcil hayvan mamaları, masaj aletleri ve hatta pilavlık bulgur bile çıktı..

 

Birçok kullanıcının aynı anda yaşadığı bu durum sonrasında bir Amazon yetkilisinden açıklama geldi. Yetkili, Eurogamer’a yaptığı açıklamada, yaşananlara tam olarak neyin sebep olduğunu araştırdıklarını söyledi. Bununla birlikte Amazon, bu sorunu yaşayan müşterilerine çeşitli hediyeler gönderdi.

 

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı