Trend

Apple TikTok Hesabı Açtı

Apple kendisi için yeni bir sosyal medya platformu üyeliği oluşturdu. Artık Apple’a ait resmi bir TikTok hesabı var. Şu an da herhangi bir paylaşım yapılmamış olan hesap az kullanıcı tarafından takip edilmekte.

 

Teknoloji devlerinden biri olan Apple, günümüzde farklı teknolojik ürünlerle tüketicilerin favorisi olmuş durumda. Teknoloji hayranlarının yakından takip ettiği Apple’ın, kendisine ait sosyal medya hesapları da bulunuyor. Tablet, telefon ya da diğer teknolojik ürünlerin reklamlarını sosyal medya üzerinden yayınlayan Apple, şimdi de TikTok hesabı oluşturdu. Pek çok paylaşımda bulunan Apple’ın TikTok’ta paylaşımlar yaparak haberlerinin yayılması Apple kullanıcılarını heyecanlandırdı. Paylaşımlarını Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yapan Apple, son dönemlerde herkesin ilgisini çekmiş olan Tik Tok platformunda da paylaşım yapacak. Böylelikle daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

 

Apple Hiçbir Beğenide Bulunmadı!

 

Herkes tarafından sevilen ve oldukça popüler TikTok yeni bir kullanıcı kazandı. Apple firmasına ait resmi bir TikTok hesabı açıldı. Hesap üzerinden henüz hiçbir paylaşım yapılmadı. Ancak yakın zamanda reklam ve çeşitli içerikler paylaşarak TikTok’ta varlığını hissettirmesi bekleniyor. Hesabın takip oranı çok düşük olmasına karşılık Apple da herhangi bir takipte bulunmadı ve herhangi bir paylaşım yapmadı. Henüz yeterli bir kitleye ulaşmasa da Apple’ın yapacağı paylaşımların ardından takipçilerinde hızlı bir artış olması bekleniyor. Apple’ın TikTok hesabı ise “@apple” olarak duyuruldu.

 

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı