Trend

Apple Watch Series 6 Black Unity Duyuruldu

Apple, sınırlı sayıda ürettiği Apple Watch Series 6 Black Unity akıllı saati ve Black Unity Sport Band akıllı bilekliği duyurdu.  Apple ayrıca yeni ürünlerinin satış fiyatlarını ve çıkacağı tarihleri de açıkladı.

Teknoloji dünyasının zirvesinde yer alan Apple, bugün yeni ürünlerinin duyurusunu yaptı. Şirket, Apple Watch Series 6 Black Unitiy akıllı saatine ek olarak Black Unity Sport Band bilekliğini de kullanıcılarına tanıttı. Apple Watch Series 6, 1 Şubat’tan itibaren satışa sunulacak. Buna ek olarak sınırlı sayıda üretilecek olan Apple Watch’ın yeni saat arayüzleri, watchOS 7.3 ile birlikte bugün kullanıcıların satışına sunulacak.

Apple Watch Series 6 Black Unity duyuruldu

 

Sınırlı sayıda olan Apple Watch Series 6 Black Unity’nin GPS varyantı 399 Dolar( vergisiz fiyatı 2.930 TL) hücresel varyantı ise 499 dolar (vergisiz fiyatı 3.665 TL). Black Unity Sport Band ise 49 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. 

“Apple, siyahilerin kültürünü ve tarihini tanımak ve kutlamak için Black Unity Collection’ı tanıtıyor. Koleksiyonun içerisinde sınırlı sayıda Apple Watch Series 6, Black Unity Sport Band ve Unity saat kullanıcı arayüzü bulunuyor. Bu çabanın bir parçası olarak Apple, 6 küresel organizasyona ABD ve dünya genelindeki insan hakları ve eşitlik mücadelelerini tanıtmada ve başarmada yardımcı oluyor.”

Apple’ın bu anlamda destek verdiği organizasyonlar arasında Black Lives Matter Support Fund, Europen Network Against Racism, International Institute on Race, Equality and Human Race gibi ırkçılığa karşı mücadele eden organizasyonlar bulunuyor. Apple, ayrıca halihazırda Apple Watch kullanıcılarının da yeni Unity Activity Challenge’a katılmalarına da izin veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı