Trend

Baba Vanga, 2021 Yılına Ait Kehanetlerle Yeniden Gündeme Geldi

Dünyanın en ünlü kâhinleri arasında gösterilen Baba Vanga, 2021 yılına ait yeni kehanetleri ile yeniden gündeme geldi. Her yıl söyledikleri ile gündeme girmeyi başaran Baba Vanga, 2021 yılına ait kehanetleri için, Kansere Çare bulunacak ve Dünyayı bir Ejderha Yönetecek dedi.

2021 yılına girmemize sadece birkaç gün kaldı ve her yılsonu düzenli hale gelen kehanetlerde yeniden gündemde yerini almaya başladı. Nostradamus’tan sonra dünyanın en ünlü ve büyük kâhini olarak kabul edilen Baba Vanga, 85 yıllık yaşamı boyunca yüzlerce kehanette bulunmuştu. 1996 yılında hayatını kaybetmeden önce yaptığı kehanette 11 Eylül 2001 saldırısı hakkında kehanetlerde bulunmuştu. Baba Vanga’nın bu kehaneti ise doğru çıkmıştı.  Sadece 11 Eylül saldırısı değil, Vladimir Putin’in başkan olacağını ve Avrupa’da salgının olacağını da yıllar önce kehanette bulunmuştu. Baba Vanga, bu kehanetlerin ardından 2021 yılına ait kehanetlerinin de olduğu ortaya çıktı.

Kansere çare bulunacak, dünyayı Ejderha yönetecek

Baba Vanga’nın 2021 yılına ait kehanetleri arasında dünyayı bir ejderhanın yöneteceği kehaneti bulunuyor. Bu ejderhanın ise Çin’i kast edildiği tahmin ediliyor. Bu ejderhanın Çin’i işaret etmesinin sebebinin, Çin kültüründe ejderhanın çok önemi bir yere sahip olması. Baba Vanga’nın kehaneti doğru çıkar ise Çin 2021 yılında dünyayı etkisi altına alacağı anlamına geliyor. Ayrıca 2021 yılına ait kehanetleri arasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e bir suikast olacağını ve Avrupa’da büyük bir terör saldırısı olacağını belirten Baba Vanga, aşırı dinci ve milliyetçilerin, Avrupalı demokrasilere karşı kimyasal silah kullanacağına dair kehanetleri de bulunuyor. 

Baba Vanga’nın kehanetleri arasında petrol üretimi sekteye uğrayacak, trenler güneş ışığı ile hareket ederek uçabilecek. Ayrıca 2021 yılı içerisinde kanser hastalığına çare bulunacak. En ilginç kehaneti ise 23. Yüzyıla kadar insanlığın dünya dışı varlıklar ile iletişime geçeceği iddiası.

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı