Trend

Bir YouTuber, 70 Bin Dolar’a Dev PlayStation 5 Satın Aldı

Bir YouTuber, 100 saat boyunca üzerinde çalışıp eşsiz bir tasarıma dönüştürmek için dev bir PlayStation 5 satın aldı. Yanında gelen DualSense’î ile gelen dev PS5 çalışır durumda ve oyun oynanabiliyor.

PlayStation 5 2020 yılının en heyecan verici haberlerinden biri olmuş ve satışa sunulmuştu. Her ne kadar dünyanın farklı bölgesinde tedarik sorunları yaşansa da PS5’in deneyimleme şansına ulaşan insanların sayısı da az değil. Tahmin edeceğiniz gibi deneyimleme şansına sahip olanlar bu durumdan oldukça memnun durumda.

Biz tedarik sıkıntısını, Japonya’da bile mağazaların önünde uzun kuyrukları ve yaşanan izdihamı ‘Nasıl olur da hiçbir yerde PS5 olmaz?’ sorusunu tartışmaya devam ederken, bir YouTuber, işi bambaşka bir boyuta ve seviyeye taşıdı. 70 bin Dolar veren YouTuber, kendisine dev bir PS5 satın aldı.

3 Metre boyunda ve tam 227 kg ağırlığında dev bir PS5

ZHC isimli YouTube kanalında yayınlanan bir video ile tanışma şansına eriştiğimiz bu PS5 kanal ekibi tarafından özel tasarımla ‘süslemek’ için satın aldı. 3 metre boyunda ve tam 227 kg ağırlığında olan PS5 üzerinde kanal ekibi iki farklı tasarımdan oluşan bir mural çalışması gerçekleştirdi.

PS5’in iki farklı yüzünde de farklı konsept için çizim yapan ekip, bu dev PS5’e renk katmak için tamı tamına 100 saatlerini harcadılar. Ortaya çıkan sonuç ise oldukça göz kamaştırıcı gözüküyor. Sizde 3 metre boyunda bir PS5 satın almak istiyorsanız, 70 bin doları banka hesabınızdan çıkarmanız gerekiyor. 

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı