Trend

Büyük İddia: Corona Virüsü Nedeniyle Uzaylılar Dünya’yı Terk Ediyor!

Scott Waring adında bir komplo teorisyeni, uzaylıların corona virüsü nedeniyle Dünya’yı terk etmeye başladıklarını öne sürüyor. Bu salgın nedeniyle gökyüzünde görülecek olan UFO sayılarının artacağından söz eden Scott Waring dünya basının dikkat çeken açıklamalarda bulunuyor. Komplo teorisyeni bu düşüncelerine ise izlediği NASA canlı yayınları üzerinden ulaştığına değiniyor.


Komplo Teorisyeninin Açıklamaları
Komplo teorileri kapsamında Çin sınırlarında yer alan Wuhan kentinden çıkan corona virüsü, uzaylı varlıklar ile ilişkilendirilmeye başlandı. Komplo teorisyenleri arasında yer alan Scott Waring, Uluslar Arası Uzay İstasyonu yakınlarında bu virüsü incelme sebepli veya virüsten kaçma sebepli girişimleri nedeniyle 1 uzay aracının görüntülendiğini iddia ediyor.

NASA’nın canlı yayın kamerası sisteminin ise bu sırada görüntüyü yansıtmamak için başka bir bölüme odaklandığı bilgisini dile getiriyor. Corona virüsü için yapılan uyarıların yüksek seviyeye çıkartılması, komplo teorisyenlerinin farklı fikirleri öne sürmelerini tetikliyor.

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı