Trend

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri Dizisini Duyurdu

Cem Yılmaz, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni projesini duyurdu. Yılmaz, 2022 yılını işaret ettiği dizi projesinde Erşan Kuneri karakterinin sinema macerasına odaklanacak.

Cem Yılmaz, son iki filmi Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 ile ülkemiz ana akım sineması için deneysel bir iş denemişti. Ancak filmler, gişe rakamlarıyla Cem Yılmaz ortalamasının altında kalmıştı.

2 Arada ve Kaçamak filmlerinin yer aldığı ilk Karakomik Filmler, gişede 8 hafta kalmış ve 700 bin 519 seyirciyi salonlara çekmişti. Deli ve Emanet filmlerini içeren ikinci film ise 7 hafta gösterimde kalmış ve 440 bin 817 seyirciyle buluşmuştu.

Yılmaz, Instagram’dan yeni projesini duyurduğu paylaşımında “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022 ye hazır olur. Önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” dedi.

Yılmaz, dizi için çizdiği eskizde muhtemelen dizide yer alacak olan bazı karakterleri resmetmiş. Eskizde Erşan Kuneri, Tumtum İbrahim, Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal ve Payro Cemav (?) karakterleri görünüyor.

Etiketler

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı