Finans

Çiçeksepeti.com’da Abonelik Dönemi

Çiçeksepeti.com abonelik uygulaması başlattı. Abonelik, kullanıcılara özel olarak tasarlanan eşsiz aranjmanları istediğiniz adrese belirttiğiniz süre boyunca gönderen bir hediye hizmeti.

Sisteme üye olanlara günde, haftada ya da ayda bir şeklinde  “Bu Kutuda Mutluluk Var” yazan özel bir kutu gönderiliyor. Belirlediğiniz tarihlerde de mevsime özel çiçekler ve çeşitli hediyeler dilediğiniz adrese gönderiliyor. Her gönderimde farklı ürünler bulunan abonelik sistemi mevsime uygun ve özel olarak tasarlanmış şekilde gönderiliyor. Ayrıca her gönderim için özel notlar ekleyebiliyor ve birden fazla abonelik işlemi yapabiliyorsunuz.

Abonelik Ücretleri

Çiçeksepeti.com abonelik sisteminde her ürün için ücret aralığı 29,99 ₺ – 59,99 ₺. Böylelikle abonelere özel fiyat uygulamaları ile birçok avantaj da sunulmuş oluyor. Ödemeler ise belirlenen tarihten 3 gün önce müşterilerden tahsil ediliyor. Bu nedenle abonelik ücreti tek seferde değil her üründen 3 gün önce ödenmiş oluyor. Abonelik sistemi tek seferde ücret alınmadığı için dilediğiniz zaman abonelikten çıkma imkanınız da bulunuyor.

Çiçeksepeti.com üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden kayıt olarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Abonelik boyunca yılda sadece bir kez enflasyonla orantılı bir şekilde fiyat artışı olacağını da bildirelim.

Etiketler

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı