Teknoloji

En İyi Müşteri Hizmeleri Huawei’de!

Şikayetvar.com tarafından yapılan bir anket sonucuna göre Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, müşteri hizmetlerini en iyi gerçekleştiren akıllı telefon üreticisi oldu. Huawei firmasının son dönemlerde akıllı telefon satışlarında düşüşe geçtiği düşünüldüğünde ödülün firma için oldukça önemli olduğu görülüyor.


Şikayetvar.com, ülkemizde tüketicilerin şirketlerle ve şirketlerin ürünleriyle ilgili problemlerini paylaştığı bir platform. Platforma yapılan şikayetler sistem üzerinden şikayet edilen firmaya ulaştırılıyor. Bu açıdan oldukça faydalı olan platformun Türkiye’de aktif kullanıcı sayısının oldukça fazla olduğu biliniyor.


Şikayetvar.com platformu 400 binden fazla kullanıcısına sunduğu anket ile Müşteri Deneyim Endeksi oluşturdu. Anket sonucunda ise platform kullanıcıları müşteri hizmetleri en iyi firma olarak Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu’nu seçti. Bu birincilik firmaya Diamond isimli ödülü kazandırdı.


Emre Tanrıöver: Ödül Gurur Verici
Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Servis Müdürü Emre Tanrıöver, ödüle ilişkin yaptığı açıklamada bu ödülün kendileri için gurur verici olduğunu açıkladı. Tanrıöver, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için var güçleri ile çalıştıklarını belirtti. Kendilerini oylarıyla birinci yapan kişilere teşekkür eden Tanrıöver, müşterilerinin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek açıklamalarını sonlandırdı.
Huawei firmasının Çinli bir firma olduğu ve dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi olduğu biliniyor. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olarak bilinen firma ise Samsung firması.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı