FinansYatırım

Enuygun.com’a otel hizmeti eklendi

Ayda 17 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet veren Enuygun.com, yeni bir haber ile karşımıza çıktı. Paylaşılan bilgilere göre uçak ve otobüs biletlerinin satışı ile ön plana çıkan Enuygun, platformuna otel seçeneğini de ekledi.

Mobil uygulamasındaki son güncellemeyle birlikte uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulmanıza da olanak sağlayacak olan Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılamanızı hedefliyor.

Yeni uygulama kapsamında açıklamada bulunan Enuygun.com Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CGO) Özge Beşirli, mobil kanallardaki kullanıcı deneyimini iyileştirmek, optimize etmek ve yeni ürünler eklemek için bu alandaki inovatif çalışmalarını hayata geçirdiklerini söyledi.

Yenilenen Enuygun mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar uçak ve otobüs biletinin yanında aradığı oteli de aynı anda bulabilecek ve rezervasyon yaptırabilecek. Satın alınan uçak bileti, otobüs bileti ve yaptırılan otel rezervasyonunun aynı uygulama üzerinden farklı sekmelere tıklanarak kolaylıkla görülebileceğini de ekleyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı