Teknoloji

Facebook Gaming Kullanıcıların Beğenisine Sunuldu

Amerika’nın sosyal medyası olarak bilinen Facebook tüm dünyada kullanılan bir uygulamadır. Kişilerin beğenisine yeni proje ile giriş yapan Facebook; Twitch’e rakip olacağa benziyor. Yeni bir uygulama geliyor. İsmi Facebook Gaming. Bilindiği üzere Facebook’ta bazı oyunlar oynanmaktadır. Yeni uygulamada bu oyunlar seyirciler tarafından izlenecek. Bu imkanın sadece Android telefonlar için geçerli olduğunu da söylemek gerek.

Android kullanıcılar Facebook Gaming uygulamasını indirerek, anında oyun oynama, istediği gruba katılma ve canlı olarak izleme olanağını sunuyor. IOS versiyonu da en kısa zamanda kişilerin kullanımına sunulacağı da düşünülüyor. Yeni ve eğlenceli oyun dünyasına girmeniz için Facebook Gaming indirmeniz yeterli olacak. İstediğiniz gibi eğlenin, oynayın, ilgi alanınıza göre gruplara katılın.

Spor Turnuvalarını Facebook Gaming İle İzleyin

Kullanıcılar uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilecekler. Herhangi bir reklam izlemek zorunda kalınmayacak. Fakat rozetler kullanılacak. Bu rozetler de ücretle alınacak. Bu durum Twitch uygulamasına benzer de diyebiliriz. Go Live ile ekranda olan oyunlar Facebook tan izlenecek. Spor turnuvaları ve yayıncıların videoları izlenilecek. İstediğiniz yerde ve zamanda herhangi bir program indirmeden oyun oynayabileceksiniz.

Çok sayıda oyunun bulunduğu ve her gün de yenilerinin eklendiği uygulama çok kişiye hitap etmektedir. Araba yarışlarından basketbol maçına, dövüş sporlarından zeka oyunlarına kadar birçok farklı kategoride olan oyunlardan oynayıp hoşça vakit geçirebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde Facebook gelirini de artırmış olmaktadır. İsterseniz hemen indirip deneyebilirsiniz.

Etiketler

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı