Finans

İş Bulma Platformu Rest Less 3,94 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Rest Less platformu, geleneksel iş bulma platformlarından farklı bir oluşum olarak son dönemlerde dikkat çekiyor. Londra merkezli bir girişim olan platform, 3.94 milyon Dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı. Platform tarafından yapılan açıklamalara göre yatırım QED Investors liderliğinde gerçekleşti. Bunun yanında yatırıma 1818 Venture Capital ve birkaç farklı şirketin daha dahil oldukları ulaşılan bilgiler arasında. Şirketin değerlemesi ile ilgili ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.


Rest Less, 2018 yılında kurulan Londra merkezli bir platform. Platformun hizmetlerinin şu an için Birleşik Krallık’ta devam ettiği biliniyor. Bununla birlikte yapılan yatırım ile faaliyetlerin genişleyip genişlemeyeceğine dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre yapılan yatırım platformun geliştirilmesi için kullanılacak. Rest Less kurucu CEO’su Stuart Lewis yaptığı açıklamada platformun büyümesinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi ve yatırımcılara teşekkürlerini iletti.


Rest Less 50 Yaş Üstündeki Kişilere İş Bulan Bir Platform Olmasıyla Dikkat Çekiyor

Rest Less platformu, 50 yaş üzeri kişilerin iş bulmasına odaklanan bir platform olmasıyla sektöründeki diğer platformlardan ayrılıyor. Platform iş bulma imkânının yanında kariyer tavsiyeleri veriyor ve gönüllü işler bulunmasına yardımcı oluyor.


Rest Less platformunun aktif kullanıcı sayısının 100 binin üzerinde olduğu biliniyor. Mevcut kullanıcıların yaş ortalaması ise 55 olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı