Trend

İstanbul’a Açılacak Yeni Apple Store İçin İlan Yayınlandı

Apple Türkiye, İstanbul’da açılacak olan ve hem Orta Doğu hem de Avrupa’nın en büyü Apple Store’u olacak yeni fiziksel mağazası için iş ilanı yayınladı. Apple, söz konusu ilanda 17 farklı pozisyon için eki üyesi arıyor. 

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunan Apple, neredeyse piyasaya sürdüğü tüm ürünlerini Türkiye’de de satışa sunuyor olmasına rağmen ülkemizde sadece iki adet fiziksel mağazası bulunuyor. Her ikisi de İstanbul’da yer alan Apple Store’ların üçüncüsü için geri sayım başladı.

Apple Türkiye, yine İstanbul Anadolu yakasında yer bulacak Türkiye’deki üçüncü Apple Store için henüz resmi bir açılış tarihi paylaşmış değil. Ancak şirketin “Apple’da Kariyer” adlı web sayfasında yayınlamış olduğu iş ilanları, yeni Apple Store’un açılışı için fazla beklemeyeceğinin habercisi gibi.

Türkiye’de açılacak üçüncü Apple Store, Avrupa’nın da en büyük Apple Store’u olacak

Apple Türkiye’nin iş ilanlarına baktığımızda 17 farklı pozisyon için yeni ekip arkadaşı aradığını görüyoruz. Söz konusu açık pozisyonlar arasında “Mağaza Lideri, Pazar Lideri, Genius, Teknik Uzman, Müdür, Operasyon Eksperi” gibi yeni mağazanın direkt olarak yönetiminden sorumlu olacak kişiler de bulunuyor. Apple Store’un Türkiye’deki üçüncü mağazaso, İstanbul Caddebostan’da yer alacak ve gelen bilgiler, mağazanın ilk kat inşaatının tamamlandığı yönünde. Önümüzdeki aylarda açılması beklenen dört katlı Apple Store’un sadece Türkiye’nin değil, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store’u olacağı söyleniyor.

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı