Trend

Kendinizi Disney Karakterine Dönüştürebileceğiniz Uygulama

Kendi fotoğrafınızı kullanarak Disney animasyonundan fırlamış bir karakter gibi görmek ister misiniz? Cevabınız evetse oldukça keyifli zaman geçireceğiniz bu uygulama tam size göre. Toonme ile bir fotoğrafınızı seçerek kısa süre içeresinde Disney animasyonunun bir parçası haline getirebilirsiniz. 

Geçmiş dönemlerde fotoğraflarımızı kullanarak anime karakterine çeviren birden farklı uygulama gördük. Ancak bu uygulamaların arasında son dönemde oldukça popüler hale gelen fotoğraflarımızı Disney animasyonunun içinden çıkmış gibi gösteren uygulamanın ismi Toonme.

Toonme’yi ister web sitesinden isterseniz uygulamayı telefonunuza yükleyerek resimlerinizi Disney karakterlerine çevirebilirsiniz.  Uygulamayı yükledikten sonra sonrası ise oldukça basit adımlardan oluşuyor.

Tek fotoğrafla farklı seçenekler:

Toomle uygulamasına fotoğrafınıza yükledikten sonra karşınıza birden fazla seçenek çıkacak. Farklı tarz ve seçeneklere göre ayrılmış versiyonlar arasında sizin için en dikkat çekici olanı seçip kullanabiliyorsunuz. Uygulama sadece Disney karakter tarzıyla sınırlı kalmayıp farklı görünüşe sahip görsel efektlere de yer vermiş. Toonme, yapay zeka destekli algoritmalardan yararlanarak çevrimiçi fotoğraf düzenleme ve animasyon hizmetlerini sunan Pho.to’ya ait. Ayrıca bu uygulamaya oldukça benzeyen ve yapay zekâdan yararlanılmış popüler diğer uygulama ise PhotoLab. Pho.to, Toonme uygulamasının asıl amacı kullanıcılara basit bir kullanım sunarak birkaç dokunuşun ardından yaratıcılıklarını fotoğraflara dönüştürmelerini amaçlamak. 

PlayStore ve AppStore’da Bulmak Mümkün:

Toonme’yi kullanmak isteyen kullanıcılar uygulamayı hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir durumda. Ancak bazı dönemlerde ortaya çıkan güven sebepleriyle uygulamayı telefonunuza yüklemek zorunda değilsiniz. Eğer uygulamayı telefonunuza yüklemek istemiyorsanız, Toonme’nin web sitesine giderek oradan da kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı