Trend

Kurtlar Vadisi Kaos, Şubat Ayında İzleyicilerle Buluşuyor

Türkiye’nin en uzun süreli dizilerinden olan Kurtlar Vadisi, şubat ayında izleyiciler ile buluşacak. Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan yapım, Show TV ekranlarında yayınlanacak.

2003 yılında “Bu bir mafya dizisidir” sloganı ile Show TV’de izleyicilerin karşısına çıkan Kurtlar Vadisi, yıllar içinde Türkiye’nin en sevilen ve en unutulmaz dizileri arasına girdi. 20 yıla yakın serüveni boyunca farklı televizyon kanallarında ve sinemalarda yer bulan dizi, şubat ayında tekrardan izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Yayınlandığı ilk günden beri çok fazla izleyici kitlesine ulaşan ve fenomen haline gelen dizi bu kez Kurtlar Vadisi Kaos adıyla izleyicilerle buluşacak. Polat Alemdar rolü ile gönüllerde taht kurmayı başaran Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamasında Kurtlar Vadisi Kaos’ta, Afkanistan’dan Makedonyaya ve Amerika’ya kadar uzanan hikâyelerin olacağını belirtmişti. 

Kurtlar Vadisi Kaos, Şubat’ta Show TV’de

Tekrarları dahi milyonlarca kez izlenen ve kesitleri sosyal medya platformlarında dolaşan Kurtlar Vadisi’nin yeni yayın tarihi ve adresi belli oldu. Dizi, şubat ayında, orijinal kanalı Show TV’de izleyicilerle buluşacak.

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos hakkındaki yaptığı açıklamada “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideoloji de dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yöneltmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikâyemizde anlatmaya çalışacağız” ifadelerine yer verdi. 

Kurtlar Vadisi efsanesinin tekrardan televizyon ekranlarına geri dönmesi, sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. 

 

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı