Trend

Mansur Yavaş, Twitch’te Yayınlara Başlayacağını Duyurdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla Twitch’te yayınlara başlayacağını duyurdu. Yavaş’ın ilk yayınını ne zaman yapacağı ise henüz bilinmiyor.

Sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan siyasetçiler arasında olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, canlı yayın platformu Twitch’e girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay kendi Twitch hesabını açan Yavaş, bugün yaptığı bir paylaşımın ardından kendi kanalının duyurusunu gerçekleştirdi. Twitter hesabından “Selam chat” notuyla eğlenceli bir video paylaşan Mansur Yavaş, paylaştığı videoda Twitch’te neler yapacağından bahsetti. Yavaş, her ne kadar duyuruyu yeni yapsa da kendisinin Twitch kanalı uzun bir süredir mevcut ancak bu kanalda daha önce hiç yayın yapılmamıştı.

Mansur Yavaş’ın yaptığı paylaşım:

Sözlerine Twitch yayıncısı Pqueen’in “Başkanım yok mu Twitch yayıncılığınız peki?” sorusunu “Var” olarak yanıtlayan Yavaş, videoda şu ifadelere yer verdi: “Selam chat, ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’teyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’teyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, hatta yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün olacaktır. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin, birlikte oluşturalım. Kim bilir? Belki birlikte oyun oynar, mid’de karşılaşırız”

 

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı