TeknolojiTrend

Migros Sanal Market İçin Eleman Alacak

Migros Sanal Market için 1000 kişi alınacağı duyuruldu. Siparişlerin toparlanarak belirlenen adreslere teslim edilmesinde bu elemanlardan faydalanılacak.

Corona virüsünden ötürü herkesin evine kapandığı bu zamanlarda alışverişler de sanal ortamlardan gerçekleştiriliyor. Bu yüzden yoğun bir talebin ortaya çıkmasından ötürü Migros da harekete geçerek 1000 personel alacağını ilan etti. Migros Sanal Market kapsamında siparişlerin reyonlardan toplanması ve hazırlanması gibi işlemleri gerçekleştirecek olan kişilere ihtiyaç duyulduğu ifade edildi.

Migros İnsan Kaynakları tarafından yapılan açıklamaya nazaran, müşterilerin temel ihtiyaçlarını daha kolay bir biçimde temin etmeyi amaçladıkları işaret edildi. Aynı zamanda da müşterilerin sağlık ve güvenliğini de düşündükleri ifade edildi.

Migros, Corona virüsünden dolayı ortaya çıkan süreçte gerekli yönlendirmeleri yapan Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmelerine de uyuyor. Okulların tatil edildiği ve işletmelerin kapandığı bu günlerde de başvuracak olan adaylara online ortamda mülakat yapacaklarını işaret etti.

Sanal Market üzerinden alışveriş yapacak olan 65 yaş üstündeki vatandaşlardan herhangi bir teslim bedeli tedarik edilmeyecektir. Bu kişilere kısıtlamaların gelmesinden dolayı böyle bir karar uygulamaya konulmuştur. Migros Sanal Market, 61 noktadan gerekli desteği sağlamasıyla bilinmektedir.

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı