Trend

Ned Luke, Koronavirüs Sebebiyle Hastaneye Kaldırıldı

GTA 5’in hikâyesinde en önemli rollerden birini üstlenen ve oyunu oynayanların büyük bir kısmının favori karakterlerinden biri olan Michael’a hayat veren Led Nuke, COVID-19 tedavisi amacıyla hastaneye kaldırıldı.

COVID-19 salgının etkileri tüm dünyada hissedilmeye devam ederken geliştirilen aşılar yakın zaman da hayatın normale döneceğine dair umut veriyor. Ancak vaka sayıları tüm dünyada oldukça yüksek ve riskler hala devam ediyor. 

Özellikle yaşları büyük olan ve kronik rahatsızlıkları bulunan insanlar hala risk grubunda bulunuyor. Bu insanlar genellikle COVID-19’u ağır atlatıyor ya da tedavilerine hastanede devam etmek zorunda kalıyorlar. Bizde bunları ciddiye alarak tedbirlere uyarak yaşamaya devam etmeliyiz. 

GTA 5’in en sevilen karakterlerinden Michael’e hayat veren 62 yaşındaki aktör Ned Luke de maalesef COVID-19’a yakalandı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede tedavisinin devam ettiğini Instagram hesabından duyuran Ned Luke, COVID-19 kaynaklı zatürre nedeniyle hastanede olduğu bilgisini paylaştı. 

Her zamankinden daha güçlü olarak geri döneceğim:

İlerleyen yaşı sebebiyle risk altında bulunan Ned Luke, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda durumunun iyi oldunu ve her zamankinden daha güçlü olarak geri döneceğini söyledi. Kendisine destek olanlara teşekkür eden Luke, ön saflarda COVID-19 ile mücadele eden sağlık çalışanları için gerçek birer kahramanlar ifadelerini kullandı. 

Luke’nin paylaşımının ardından birçok ünlüden destek mesajı geldi. Başarılı aktörün hastaneden ne zaman taburcu edileceği ya da sağlık durumunun nasıl ilerleyeceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Umuyoruz Ned Luke en kısa sürede sağlığına kavuşur ve herkes sorumluluklarını yerine getirerek COVID-19 salgını son bulur.

 

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı