Trend

Nusret Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İŞ hayatının yanı sıra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen Nusret hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın sebebi ise Nusret’in yaptığı bir video paylaşımında cinsel organının görünmüş olması.

Türkiye’nin son yıllardaki en tanınmış iş insanları arasında hem de en popüler sosyal medya fenomenleri arasında olan Nusret’in başı, cinsel organın nedeniyle belaya girdi. Geçtiğimiz aylarda yayınladığı bir videoda Nusret’in cinsel organı görülmüştü. Cinsel organının görülmesinden rahatsız olan bir vatandaş, bu durumdan rahatsız olarak şikâyet etti ve Nusret hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın nasıl sonuçlanacağını zaman gösterecek.

Nusret, Türkiye’nin en fazla takipçi sayısına sahip olan sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi. Instagram’da 33 milyon civarında takipçi sahibi olan Nusret, diğer platformları da oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Söz konusu soruşturma da 33 milyon takipçiden bir tanesi nedeniyle başlatıldı. O takipçilerden bir tanesi, Nusret’in halkın ahlakını bozmakla suçlayıp, şikâyetçi olma hakkını kullandı. Savcılık da bunun üzerine harekete geçti.

Nusret’in cinsel organının göründüğü video, soruşturma dosyasına girdi

Savcılığa suç duyurusunda bulunan takipçi, şikâyet dilekçesinin içine cinsel organının göründüğü videoyu da ekledi. Yayınlandığı dönemde de tepki çeken video, böylelikle soruşturma dosyasına girdi. Nusret’in sosyal medya hesaplarına bakıldığında ise bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak internet fenomeni ve iş insanının, kısa süre sonra açıklama yapacağı bekleniyor. 

 

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı