Trend

Rolls-Royce’tan Ücretsiz Eğitim Programı

Rolls-Royce, korona virüsün dünya üzerinde yol açtığı olumsuzlara destek olmak amacıyla hem insanlar hem de şirketlerin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak dijital beceri eğitim programlarını kullanıcılara sundu.

Korona virüs salgını diğer ülkeler gibi bizim ülkemizi de etkisine almış durumda. Bu nedenle hem sosyal hayatımız hem de çalışma şeklinde değişiklikler göstererek farklı yollar bulmamıza neden olmuştu. Rolls-Royce, bu nedenle dünyanın hemen hemen her yerinde insanların ve şirketlerin korona virüsü salgını döneminde kendilerini geliştirmesi için ücretsiz olarak kullanıcılara dijital beceri eğitim programlarını sundu. Bu amaçla hem insanların hem de şirketlerin kendilerini geliştirmelerini amaçlıyorlar.

Bu eğitim programı, içerisinde makine öğrenimi, yapay zeka, kodlama, veri bilimi ve dijital kültüre giriş gibi dersleri içeriyor. Ayrıca Rolls-Royce’un kullanıcılara sunduğu ücretsiz eğitimler 20 dakikalık kısa ders süreci ile başlayıp, sertifikalı eğitim programlarını içeren çok geniş bir eğitim yelpazesi sunuyor.

Ayrıca Rolls-Royce Dijital Akademisi, Rolls-Royce’un dünyanın en önde gelen endüstriyel teknoloji şirketlerinden biri haline gelmesinde çok önemli bir rol almış durumda. Rolls-Royce, toplamda 20 bin çalışanına bu konuda eğitim vererek öncü bir şirket haline dönüştü. Kurslara buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı