Finans

Samsung, Dijital Ödeme Çözümü Pay Card’ı Tanıttı

Dünyanın en büyük Teknoloji Firmalarından Samsung, Avrupa’nın önde gelen fintech şirketlerinden biri olan Curve ile ortaklaşa geliştirdiği yeni dijital ödeme çözümü Samsung Pay Card’ı duyurdu.

Teknoloji devi Samsung, dijital bankacılık platformu Curve ve ABD’li finans şirketi Mastercard birlikteliğinde geliştirdiği Samsung Pay Card’ı tanıttı. Yeni dijital ödeme çözümü, Samsung müşterilerine tek bir harcama kanalı üzerinden mali durumlarını çok daha esnek, basit ve güvenli bir şekilde yönetmeyi vadediyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Samsung İngiltere ve İrlanda Kurumsal Başkan Yardımcısı Conor Pierce, “Curve ile ortaklaşa geliştirdiğimiz dijital ödeme çözümümüz, bu yıl içinde Samsung müşterileri için Samsung Pay üzerinden satışa sunulacak. Kullanıcılara yeni bir ödeme deneyimi sunacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Samsung olarak yaptıkları her şeyin merkezinde müşterilerin yer aldığını söyleyen Pierce, “Bu yüzden en iyi teknoloji, hizmet ve çözümleri yaratmak için çalışıyoruz. Curve tarafından desteklenen Samsung Pay Card, Samsung Pay hizmetimizi genişletmemize izin vererek, sadık müşterilerimize her zamankinden daha fazla avantaj ve ödül sunuyor” ifadelerini kullandı.

Birden fazla ödeme kartını bir araya getiren ve bir kullanıcının tek bir karttan ödeme ve para çekme yapmasına izin veren Curve tarafından desteklenen Samsung Pay Card, mobil cihazlarının rahatlığıyla müşterilere gerçek bir dijital cüzdan deneyimi sunacak.

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı