Genel

Samsung, İstanbul Havalimanı’na Üç Boyutlu Çamaşır Makinesi Maketi Yerleştirdi

Samsung Electronics, seyahet ardından kirli çamaşırların eve gider gitmez yıkanması isteğine sahip olan yolcuların dikkatini çekme amaçlı, Samsung Quick Drive isimli çamaşır makinesi modelinin üç boyutlu maketini, İstanbul Havalimeni iç hatlar bölümüne yerleştirdi.


Etkili Bir Reklam Yönetimi
Bagajlarını teslim almak için bagaj teslim bölümüne gelen yolcular, Samsung tarafından alana yerleştirilen üç boyutlu maket görseli ile karşılaşıyorlar. Etkili bir reklam yöntemi olarak hazırlanan bu proje, uçuş yolcularının büyük ilgisini görüyor. Reklam projesi kapsamında yerleştirilen üç boyutlu Samsung Quick Drive üzerinde ‘’ bagajınızı da çamaşırlarınızın yıkanmasını da bekletmeyin ‘’ sloganına yer veriliyor.


Yolcuların dikkatini çeken tasarım detayları ile iç hatlara yerleştirilen maket, Sansumg çamaşır makinesi modelinin sahip olduğu renk, tasarım ve detay özelliklerini içeriyor. Aynı zamanda üzerinde makinenin program ayarları bölümüne yer verilmiş.

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı