Trend

Spotify’dan Aynı Evde Yaşayan Çiftlere Özel Abonelik Paketi

Spotify, Duo olarak adlandırdığı yeni bir abonelik paketini açıkladı. Aynı evde yaşayan çiftler için özel olarak oluşturulan bu paket, maliyet olarak da çok uygun bir seçenek olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Üstelik bir çift, bu abonelik paketini aldıktan sonra ortak bir çalma liste hazırlayıp dinleyebiliyor. 

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik platformu Spotify, milyonlarca kullanıcıya hizmet vermeye devam ediyor. Tüketiciler, istedikleri takdirde ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabildiği gibi, onlarca özellik sunan Premium paketlere abone olarak Spotify’i kullanma imkânı yakalıyor. Spotify, şimdi ise yeni bir abonelik paketini açıkladı.

Spotify, bugüne kadar 3 farklı abonelik imkânı sunuyordu. Bu abonelikler, bireysel, aile ve öğrenci olarak karşımıza çıkıyor ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda abonelikleri sunuyordu. Spotify, son olarak bu paketlere bir yenisini daha ekledi. Duo olarak adlandırdığı bu paketi aynı ev içinde yaşayan çiftler için çok kullanışlı bir deneyim sunuyor. 

Spotify Duo Paketi

Bugünden itibaren geçerli olan Duo, çiftlere özel olarak oluşturulmuş bir abonelik paketi. İki farklı hesaba sahip olabileceğiniz bu paketten yararlanabilmeniz için, aynı evde yaşadığınız kişinin sizinle beraber kaldığını ispatlamak zorundasınız. Bu ispatın ardından ise bir fatura alıyorsunuz lakin iki farklı hesaba sahip oluyorsunuz. Kısacası dileyen istediği müziği dinlese de tek bir fatura ödeme imkânı oluşuyor. Ayrıca Duo abonelik paketi, Spotify’ın ücretli abonelere sunduğu tüm Premium özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Yani bu pakete sahip olduğunuzda istediğiniz müzikleri indirebilir ve reklamsız müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece bununla kalmayan Spotify yetkilileri, Duo ile çiftlerin özel olarak ortak bir çalma listesi dinlemelerine de olanak tanıyor. Duo Mix olarak adlandırılan bu liste, çiftin sevdiği müziklerden oluşuyor ve sürekli güncelleniyor. 

Duo sadece aynı evde mi kullanılabiliyor?

Duo paketi hakkında açıklamalarda bulunan yetkililer, bu paketin sadece ev içerisinde kullanılmayacağını vurguladı. Yani kullanıcılar, Spotify’ın Duo paketine sahip olduktan sonra bu abonelik paketlerini diledikleri yerde kullanabilecek. Lakin bu pakete sahip olmak için aynı evde yaşadığınızı ispatlamanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var. 

Duo paketi ne kadar? Avantajları var mı? 

Spotify’ın Duo paket aboneliğinin maliyet açısından avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kullanıcılar, 2 ayrı hesaba sahip olsalar da aylık tek fatura olarak 23.99 Türk Lirası ödeme yapıyorlar. Eğer bu paketi bireysel olarak alırsanız, tek bir kullanıcının ödeyeceği ücret ise 17.99 Türk Lirası. Yani toplamda 35.98 Türk Lirası ödeme yapılırken Duo paketi sayesinde 23.99 Türk Lirası ödemesi yapılacak. 

Etiketler

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı