Listeler

Spotify’dan Spor Yapanlara Yeni Özellik

Spotify, Soundtrack Your Workout olarak isimlendirdiği yeni hizmetini kullanıma sundu. Bu özellik, Spotify kullanıcılarının spor yaparken dinlemek istedikleri müzikler için otomatik olarak çalma listesi oluşturuyor. Kullanıcılara yöneltilen sorular, çalma listesinin detaylarının oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Spotify, yeni özelliği için etkileşimli bir internet sitesi oluşturdu. “Soundtrack Your Workout” olarak isimlendirilen bu internet sitesi, kullanıcılar için büyük bir yeniliğin kapılarını aralıyor. Bu yenilik, kullanıcıların spor yaparken dinleyebilecekleri bir çalma listesi
oluşturulmasını sağlıyor.

Spotify’ın yeni hizmeti nasıl çalışıyor ve kullanıcılar, bu özelliği nasıl kullanabiliyorlar?

Soundtrack Your Workout isimli internet sitesi, kullanıcıların sadece spor sırasında dinleyecekleri müzik ve podcast yayınlarına odaklanan bir internet sitesi. Bir kullanıcı, bu internet sitesine eriştikten sonra kendisine yöneltilen seçeneklere yanıt veriyor ve ardından da çalma listesini hazırlıyor. Bu sayede kullanıcılar, spor yaparken dinleyebilecekleri bir çalma listesine sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabiliyor.

Etiketler

Hakan Arıcı

Bilim ve Teknoloji Meraklısı - Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı