Teknoloji

Thripy ile evde oturarak dünyayı gezin!

Evinizden Çıkmadan Dünyayı Gezmek Mümkün!

Dünyada oluşan corona virüs salgını ile milyonlarca kişi uzun zamandan beri evlerinden dışarı çıkamıyor. Bazı iş gruplarının haricinde olan iş yerleri kapandı, okullar tatil edildi. Küçük büyük herkes mecburi ihtiyaçlarının dışında evden çıkamaz oldu. Zaten olması gereken de buydu. İlerideki güzel günler için evde kal uyarılarını dikkate almak hepimizin sağlıklı bir gelecek için yapmamız gereken bir davranıştı.

Durum böyle olunca evde kalan insanların sıkıldıkları ve bazı psikolojik sorunlar bile yaşadıkları durumlar oluştu. Yaz geliyor tatile gideceğiz hevesleri kendini karamsar düşüncelere bıraktı. Bırakın tatili, bulunduğumuz şehirde bile gezememe, gönlümüzce bir çay bahçesinde çay içip simit yiyemez hale düştük. Bu karamsar durum içerisindeyken; dünyayı gezmeye ne dersiniz? Londra ya da Paris sokakları, ya da Vatikan Müzesi…

Thripy İle Dünya Sizin Evinizde

Yeni bir platformda dünyanın her yerindeki şehirleri ve müzeleri gezmeniz mümkündür. Thripy ile New York, Paris, Roma, Amsterdam, Viyana ve daha birçok şehrin sokaklarında insanların arasında gezebilirsiniz. Muhteşem güzellikler, doğa, tarihi yapılar ve kalabalık insanlar arasında gezerken şu an bulunduğunuz psikolojiden farklı bir ruh haline gireceksiniz.

Müzeleri gezmeyi sever misiniz? Evinizde otururken müzeleri gezmek ister misiniz? Paris Louvre Müzesi, İtalya Vatikan, Londra Victoria and Albert Müzesi ve daha diğerlerini Thripy platformunda geziyor olmanız moralinizi düzeltecektir. Hele ki şu günlerde… Thripy uygulaması üyelik gerektirmez. Uygulama World Press alt yapısını kullanmaktadır. Şu anda dünyayı gezebildiğiniz platformu geliştirmek için daha neler neler olacak. Bekleyelim ve görelim.

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı