Trend

TikTok, Yeni TV Uygulamasını Duyurdu

Son dönemde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki varlığı tartışılmaya başlanan TikTok, Amazon Fire TV için yeni bir uygulama geliştiriyor.

bütün bu yaşananlar firmanın hızını kesmemişe benziyor. Çin merkezli firmanın yeni dönemde çeşitli uygulamalarını tanıtması bekleniyor. Bunlardan biri de More on TikTok adlı TV uygulaması.

TikTok’un tarihindeki ilk TV uygulaması olacak olan More on TikTok, bugünden itibaren Amazon Fire TV cihazlarında indirilebilecek. Bu uygulamanın içeriğini ise özel seçilmiş video oynatma listeleri ve mobil TikTok uygulamasından derleme videolar oluşturacak.

TV uygulamasında ayrıca TikTok’un 1 dakika limitini aşan içerikler de bulunacak. Bunlar arasında içerik üreticileriyle röportajlar gibi yapımlar da yer alacak.

TikTok şu anda firmanın mobil uygulamasındaki video formatının televizyonda nasıl gözükeceğini test ediyor. More on TikTok en azından ilk aşamada yalnızca izlenebilen bir kanal olacak, reklam içermeyecek.

TV uygulaması ayrıca iki farklı içerik kategorisine daha sahip olacak. Bunlardan biri, In the Studio adını taşıyacak ve TikTok’ta yıldızlarla yapılan röportajları içerecek. Diğeri ise This is TikTok adlı kategori olacak ve üreticileri öne çıkaracak.

Etiketler

Furkan Odabaşı

videographer & web developer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı