Teknoloji

TOGG’un Yeni CMO’su Belli Oldu

Talin Yıldız, son olarak Paris’te yapılan Renault Global Pazarlama Direktörü olarak görev yapmıştı. Bunun üzerine TOGG’un ürün yönetimi, ürün pazarlama, fiyatlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişim konularında da önderlik yapacak.

TOGG, otomotiv sektöründe deneyimi bulunan Talin Yıldız’ı ekibine dahil etti. Bu sektörde 20 yıldan fazladır bulunan Talin Yıldız, Türkiye ve Avrupa genelinde pazarlama faaliyetlerini de başarıyla gerçekleştirmiş bir isim olarak öne çıkıyor.

Talin Yıldız, TOGG’a satış ve pazarlama konmuşunda liderlik yapacak. Aynı zamanda da ürün yönetimi, ürün pazarlama, fiyatlama, satış, marka ve iletişim gibi konularda da devreye girecek. Aynı zamanda da Talin Yıldız, müşteri ilişkileri ve Pazar araştırmaları konusunda da başta olan isim olacak.

Talin Yıldız, lisansını Galatasaray Üniversitesi’nde, yüksek lisansını ise Sorbonne Üniversitesi’nde yapmasıyla biliniyor.

Talin Yıldız, son olarak Paris’te yapılan Renault Global Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Bu görevinde müşterilerin isteklerini değerlendirerek, yapay zekayla da ilgilendi.

Mert Ekin

FUTUREİST - Sosyal Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı