Girişimcilik

Trendyol, Market Alışverişi Girişimi ‘Hızlı Market’i Açtı

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, yeni hizmeti Hızlı Market’i kullanıma sundu. Bu özellik, kullanıcıların evlerinden çıkmadan market alışverişi yapabilmelerini sağlıyor. Trendyol’un yeni hizmeti, şu an için sadece belirli lokasyonlarda kullanılabilir durumda.

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen e-ticaret platformları, her geçen gün biraz daha fazla tüketici tarafından tercih ediliyor.

Trendyol, zaman zaman çeşitli tartışmalara konu olsa da Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından bir tanesi. Bugüne kadar milyonlarca çeşit ürünle tüketicilere hizmet veren platform, yeni bir hizmet vermeye daha başladı. Trendyol’un “Hızlı Market” olarak isimlendirilen yeni hizmeti, kullanıcıların internet üzerinden market alışverişi yapma olanağı sunuyor.

Trendyol’un çevrimiçi market işine gireceği zaten bir süredir konuşuluyordu. Şimdiyse beklenen oldu ve platform, yeni özelliğini kullanıcıların hizmetine sundu. Trenyol’un Hızlı Market özelliği, kullanıcıların evlerinden çıkmadan market alışverişi yapmalarını sağlayarak daha farklı bir deneyim sunmalarını amaçlıyor.

Trendyol, Hızlı Market özelliği için bazı lokasyonlardaki market zincirleriyle iş birliğine gitmiş durumda. Kullanıcılar, eğer Trendyol’un anlaştığı market zincirlerine yakın bir lokasyonda yaşıyorlarsa, bu özelliği rahatlıkla kullanabiliyorlar. Üstelik Trendyol, Hızlı Market özelliği kapsamında kullanıcılara ağır ödeme yapmalarını gerektirmiyor. 20 TL ve üzerindeki alışverişlerde sadece 3,99 TL’lik teslimat ücreti ile faydalanılabilirsiniz.

Etiketler

Furkan Odabaşı

videographer & web developer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı