Trend

Turkcell eMilli Takım PES21 Seçmeleri Tamamlandı

Ülkemizi Pro Evoloution Soccer (Konami) video futbol oyunu platformunda temsil edecek oyuncuların belirlendiği Turkcell eMilli Takım PES seçmeleri tamamlandı. eMilli Takıma seçilen oyuncular, 15 Mart tarihinde oynayacağı eEuro 2020 Grup elemelerinde mücadele edecek. 

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye’yi EA Sports tarafından geliştirilen FIFA ve Konami tarafından geliştirilen Pro Evolution Soccer (PES) oyunlarında temsil edecek ve Milli Formayı e-futbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncuların belirleneceği eMilli Takım seçmelerinin başladığını geçtiğimiz ay duyurmuştu. 

Ülkemizi Pro Evoloution Soccer (Konami) video futbol oyunu platformunda temsil edecek oyuncuların belirlendiği Turkcell eMilli Takım PES seçmeleri tamamlandı. Mart ayında başlayacak olan ve UEFA’nın düzenlediği eEuro 2020 turnuvasında ülkemizi temsil etmeye hak kazanacak oyuncuların kimler olduğu ise belli oldu. 

Turkcell eMilli Takım PES kadrosu Belli Oldu

Yapılan açıklamada Ali Doğan Barutçu, Mücahit Sevimli, Erman Gökdemir ve Emir Ünal diğer rakiplerini eleyerek ay yıldızlı formayı giymeye hak kazanan e sporcular oldu. Oldukça çekişmeli geçen mücadelelerde Turkcell eMilli Takımı Seçmeleri’nde eMilli takıma seçilen isimler ödüllerini ise Ay yıldızlı formayı en fazla giyen kişi olan Rüştü Reçber’den aldı. 

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan seçmelerde ülkemizi temsil edecek oyuncular, eMilli Takımın 15 Mart tarihinde oynayacağı eEuro 2020 Grup Elemeleri’nde mücadele edecek.

eMilli Takımımız, 8 Şubat’ta çekilecek olan kuradan sonra oynayacak maçlarda rakiplerine üstünlük sağlaması durumunda 9-10 Temmuz tarihindeki eEuro 2020 finallerine katılmaya hak kazanmış olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı