Finans

Turna.com Artık Online Otobüs Pazarında

Online uçak biletinde ülkemizin önemli oyunculardan biri olan Turna.com, otobüs bileti pazarına adım attığını kısa zaman önce duyurdu. Pandemi döneminde önemli ölçüde gerileyen hava yolu ve kara yolu seyahat kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte yeniden eski günlerine yakın olmasa da bir toparlanma sürecine girdi.

Bu süreçte ürün çeşitliliği yaratmak için önemli bir adım atan Turna.com, otobüs pazarında yerini aldı. Obilet ve Biletall gibi önemli oyuncuların yer aldığı online otobüs bileti pazarına Enuygun da giriş yapmıştı. Turna.com’un uçak bileti tarafında Akıllı Uçuş, Kart Puanları ile uçak bileti satın alabilme gibi önemli yenilikleride bulunuyor.

Turna.com’un her uçuştan turna puan kazandıran sadakat programını otobüs için de devreye sokması girişim için bir avantaj sağlayabilir. Turna.com’un Akıllı Uçuş çözümünü otobüsle de birleştirerek bir Akıllı Ulaşım çözümü sunmasının söz konusu olabileceğide söyleniyor.

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı