Teknoloji

Windows 20 İçin En İyi Konsept Tasarım Videosu

Günümüzde Microsoft Sistemi oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle Windows 10 işletim sistemi Dünya üzerinde alışagelmiş bir uygulama olarak tercih ediliyor. İş yaşantısı ve gelişen teknoloji bu işletim sisteminin sürekli olarak kullanılmasını sağlıyor. Bu işletim sistemi yenilenen güncellemeler ile farklı iyileştirmeler yapmayı her zaman amaçlıyor. Microsoft yıllardır bu sistemle kullanıcılara hitap etmeye devam ediyor.

Son zamanlarda piyasaya sürülen ve Windows 10 işletim sistemini tamamen geride bırakarak, Windows 20 sistemi ortaya çıkmıştır. Bu sistem oldukça ünlü bir tasarımcı tarafından ortaya çıkmıştır. Ünlü bir Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, Windows 20 tasarımı ile en özel tasarımı sergilemiştir. Bu yeni işletim sistemi eski Windows 10 kullanıcılarının oldukça beğendiği bir sistem olmuştur.

 

Windows 20 İle Hayatınızı Yenileyin

Eski Windows 10 sistemini bir anda geride bırakan bu yenilik, oldukça popüler ve görenleri hayret içerisinde bırakan bir sistem olmuştur. Sistem kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Birçok değişikliğe yer veren bu uygulama içinde farklı özellikler mevcut. Kullanıcılara özel olarak sunulan sistem de karanlık Mod yer alıyor.

Ayrıca Windows 20 sistemi masaüstü üzerinde farklı bir tasarımla yer alıyor. Sistemi inceldiniz de karşınıza özelleşmiş seçenekler çıkıyor. Başlat menüsü artık daha ilgi çekici, simgeler daha aktif ve özelleştirme ile bilgisayardan siz sorumlusunuz. Şık ve estetik görüntüsü ile tüm kullanıcıları etkilemeyi başarmıştır.

Konsept Windows 20:

Etiketler

Ece Plandöken

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğrencisi. Özellikle bu alana ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı