Teknoloji

Xiaomi Şimdi de Bulaşık Makinesi Piyasasına Girdi

Akıllı telefon üreticisi Xiaomi, akıllı telefonların yanı sıra yüz temizleme cihazlarından tornavida setine kadar birçok farklı alan için de son teknoloji ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Firmanın son hamlesi ise bulaşık makinesi oldu. Xiaomi Temizleme Kabini olarak adlandırılan ürün, bulaşıkları sterilize etmek için sunuldu. Firmanın bulaşık makinesinin sade ve şık tasarımı dikkatleri üzerine topladı. Xiaomi Temizleme Kabini, altı kişilik yemek takımının bulaşıklarını sterilize edecek şekilde tasarlandı.

Xiaomi Temizleme Kabini Üstün Teknolojiye Sahip
Xiaomi bulaşık makinesinin 75 dereceye kadar entegre ısıtma sistemine sahip olduğu biliniyor. Bu özelliği ile yüksek ısı ile kir ve bakterileri kolayca temizleyebiliyor. Xiaomi Temizleme Kabini, yemekleri ultraviyole radyasyon ile sterilize ediyor. Ürünün kontrolü ise özel bir ünite ile gerçekleştiriliyor. Suyun dışarı çıkması ise tepsi bölümü ile sağlanıyor. Xiaomi Temizleme Kabini bu özellikleri ile olası bir virüs tehlikesinden korunmak için ideal bir ürün olarak gösteriliyor.

Xiaomi firması tarafından tanıtımı yapılan Xiaomi Temizleme Kabini’nin piyasaya 76 Euro üzerinden satılacağı açıklandı. Bununla birlikte ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netleşmedi.
Xiaomi firmasının Çinli bir firma olduğu biliniyor. Müşteri dostu olması ile tanınan firmanın yüksek kaliteli telefonları düşük fiyata satmayı amaçladığı biliniyor. Xiaomi CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre firmanın yıllık karının hiçbir zaman %5’i geçmeyeceği biliniyor. Firmanın reklam vermeden hızlı bir büyüme göstermesinde bu ayrıntının büyük bir etkisi olduğu biliniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı