Trend

Yarışmada Omurilik Sarımsağı Cevabını Veren Doktor

Uzun yıllardır ekranlarda yer alan Kim Milyoner Olmak İster? İsimli yarışmada dün akşam yayınlanan bölümde yaşanan oldukça ilginç bir olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Bir yarışmacı telefon jokerini kullanarak aradığı doktor arkadaşının verdiği cevap sosyal medyayı fazlasıyla salladı.

Yarışmacı Mehtap Gül Caymaz,  “Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusuna cevap verecekti. Cevaba dair fikri olduğunu belirten yarışmacı, yine de işini şansa bırakmak yerine telefon jokerini kullanmak istediğini söyledi.

Omurilik Sarımsağı

Sorunun doğru cevabı “omurilik soğanı” olmasına rağmen yarışmacının doktor olan arkadaşı “omurilik sarımsağı” yanıtını verdi. Yarışmacı, arkadaşının doktor olmasına güvenerek cevabını bu şıktan yana kullandı. Cevap haliyle yanlış çıktı.

Programın yayınlanmasından sonra omurilik sarımsağını seçen joker Doktor Ali Çiçek bir anda sosyal medyanın gündemine geldi. Konuyla ilgili oldukça fazla paylaşım yapılırken, Doktor Çiçek bir anda şakaların merkezinde kaldı. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu da bu cevaba oldukça şaşırdı. Yarışmacıya “Ali bey doktor değil mi? Telefon jokeriniz. Hangi bölüm” sorusunu yöneltti. Yarışmacı cevapla birlikte yarışmadan elenmiş oldu.

Doktor Ali Çiçek’ten açıklama

INstagram hesabı üzerinden açıklama yapan Dr. Ali Çiçek, ses kesildiği için arkadaşından soruyu tekrar etmek istediğini, arkadaşına da şıklarda omurilik soğanı olması gerektiğini söylediğini ancak videolarda bunun kesilmiş olduğunu ifade eti. Yaşanan olay ve Doktor Ali Çiçek’in açıklamaları bu şekilde oldu. Yarışmada yaşanan anlar ise bir süre daha konuşulmaya devam edecek gibi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı