Trend

YouTuber Ruhi Çenet’in Çektiği Son Video Nedeniyle Gözaltına Alındığı Konuşuluyor

Youtuber Ruhi Çenet’in, gözaltına alındığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde çektiği video ile gündeme gelen YouTuber’ın bu video nedeniyle gözaltına alındığı iddia ediliyor.

Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından olan Ruhi Çenet, paylaştığı ilgi çekici videolarıyla biliniyor. Ortaya atılan son iddialarsa Ruhi Çenet’in çektiği son videonun, popüler YouTuber’ın başına iş açtığını gözler önüne seriyor. İddialara göre Çenet, son videosu nedeniyle polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı iddaa ediliyor.

5 milyon aboneye sahip olan Çenet, geçtiğimiz günlerde Adana Hürriyet Mahallesi’ne giderek burada bir video çekmişti. Çenet, insanların tehlikeli olmasıyla bildikleri bu mahallede neler yaşandığını göstermek istemiş ve hal böyle olunca da ortaya etkileyici bir video çıkmıştı.

Güncelleme: Instagram Hikayeler üzerinden yeni bir açıklama yapan Ruhi Çenet, tutuklandığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu dile getirirken, şu anda Konya’da bulunduğunu, videoyu kanalından kendi rızasıyla kaldırdığını, zaman zaman video çekerken saha körlüğü yaşanabildiğini ve videonun bazı bölümlerinin yanlış anlaşılabileceğini düşündüğü için kaldırdığını belirtti. Çenet ayrıca hakkında tutuklandığı yönünde asılsız paylaşımlarda bulunan medya organlarına da sitem etti.

Etiketler

Furkan Odabaşı

videographer & web developer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı